Mesaj gönder
Wuxi Special Ceramic Electrical Co.,Ltd
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Silisyum Nitrür seramikler > SI3N4 Dielektrik Dayanıklılığı 18-20 KV/mm ve kırılma Sertliği 7 MPa olan Seramik Top

SI3N4 Dielektrik Dayanıklılığı 18-20 KV/mm ve kırılma Sertliği 7 MPa olan Seramik Top

Product Details

Menşe yeri: Çin

Payment & Shipping Terms

Min sipariş miktarı: 10P

Fiyat: 1us$/p

Ambalaj bilgileri: Karton, Palet

Teslim süresi: 30 GÜN

Ödeme koşulları: L/C, T/T

Yetenek temini: 100000p/ay

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

7 MPa SI3N4 Seramik Top

,

Mekanik SI3N4 Seramik Top

,

18 KV/mm Silikon Nitrür Seramik

Dielektrik gücü:
18-20KV/mm
Basınç Dayanımı:
3800 MPa
Eğilme direnci:
700 MPa
yoğunluk:
3,2 gr/cm3
Termal iletkenlik:
20 W/mK
Renk:
Siyah gri
kırılma tokluğu:
7 MPa
Poisson Oranı:
0,27
Dielektrik gücü:
18-20KV/mm
Basınç Dayanımı:
3800 MPa
Eğilme direnci:
700 MPa
yoğunluk:
3,2 gr/cm3
Termal iletkenlik:
20 W/mK
Renk:
Siyah gri
kırılma tokluğu:
7 MPa
Poisson Oranı:
0,27
SI3N4 Dielektrik Dayanıklılığı 18-20 KV/mm ve kırılma Sertliği 7 MPa olan Seramik Top

Ürün Tanımı:

Silikon Nitrür Seramikleri (SI3N4 seramik toplar), olağanüstü mekanik, elektrik, kimyasal ve termal özelliklere sahip gelişmiş teknik seramiklerdir.27, yüksek dielektrik sertliği 18-20 KV/mm, yüksek yoğunluğu 3,2 G/cm3, yüksek dielektrik sabiti 9 ve yüksek sertliği 13,9 GPA.Bu gelişmiş teknik seramikler aşırı ortamlarda ve havacılık gibi zorlu uygulamalarda kullanılmak için idealdir.Yüksek dayanıklılıkları, düşük sürtünmeleri ve mükemmel termal kararlılıkları, onları en aşırı sıcaklıklarda çok çeşitli uygulamalar için ideal hale getirir.baskıAyrıca, üst düzey aşınma direnci sunar, bu da onları yüksek hızlı rulmanlarda, mühürlerde, pompalarda ve valflerde kullanılmak için uygun hale getirir.Mükemmel performansları ve üstün özellikleri onları çok çeşitli endüstriler için ideal hale getirir, örneğin havacılık, otomotiv, elektronik ve tıbbi ekipman.

 

Özellikleri:

 • Ürün Adı:Silikon Nitrür Seramik
 • Dielektrik Güç:18-20 KV/mm
 • Sertlik:13.9GPA
 • Sıkıştırma Gücü:3800 MPa
 • Isı iletkenliği:20 W/m.K
 • Poisson oranı:0.27
 • Tip:SI3N4 seramik topu
 

Teknik parametreler:

Özellik Değer
Dielektrik Gücü 18-20 KV/mm
Isı İleticiliği 20 W/m.K
Renk Siyah/ gri
Sıkıştırma Gücü 3800 MPa
Sertlik 13.9GPA
Kırık sertliği 7 MPa
Eğilme Gücü 700 MPa
Poisson oranı 0.27
yoğunluk 3.2 G/cm3
Dielektrik Sabit 9
 

Uygulamalar:

Silikon Nitrür Seramik, çok çeşitli uygulamalara sahip bir tür yüksek performanslı seramik malzemedir.700MPa'lık bükme dayanıklılığı, 3800MPa'lık bir basınç dayanıklılığı, 20W/m.K'lık bir ısı iletkenliği ve siyah veya gri bir rengi vardır.ve mükemmel özellikleri ve dayanıklılığı nedeniyle tıbbiHavacılık endüstrisinde, genellikle mükemmel termal şok direnci ve yüksek dayanıklılığa sahip SI3N4 seramik topların üretimi için kullanılır.Yüksek basınçlı gaz türbinlerinde ve diğer makinelerde kullanılmak için ideal hale getirenOtomobil endüstrisinde, mükemmel aşınma direnci ve ısı toleransı nedeniyle yüksek performanslı motor bileşenleri üretmek için sıklıkla kullanılır.Biyolojik uyumluluğu ve toksisite olmaması nedeniyle sıklıkla implantlar ve protezler üretmek için kullanılırSilikon Nitrür Seramik, çok çeşitli uygulama ve endüstriler için mükemmel bir seçimdir.

 

Benzer şekilde, silikon nitrit seramik rulmanlar yüksek sıcaklığa dayanıklı, korozyon direnci, aşınmaya dayanıklı, yağsız kendi kendine yağlayıcı, manyetik, yalıtım, yüksek hız ve diğer özelliklere sahiptir.Si3n4 seramik rulman havacılıkta yaygın olarak kullanılır., havacılık, askeri, petrol, kimyasal, metalürji, otomobiller, elektrik, tıbbi ekipman ve diğer son derece zorlu ortamlar ve koşullar.
Silikon nitrit, seramik rulmanlar için kullanılan en iyi seramik malzemedir. Silikon nitrit rulmanın yoğunluğu 3,20 g/cm3 'dir ve zirkonya rulmanlarının sadece yarısı ağırlığındadır.Daha fazla ışık daha fazla hız demektir.. Çeşitli kimyasallarda çalışabilir.Yağlama gerekmez, temiz, ve suda yıkanabilir.Manyetik olmayan ve yalıtım. Güvenilir çalışma.Kafese sahip değil,800 dereceye kadar yüksek sıcaklıklarda sürekli çalışmak.-80 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda çalışmak için mükemmel uzun zaman. Tahammül normal rulmanlara göre. Montajı kolaydır.

 

Özellik:

Silikon Nitrür Seramikleri için özel hizmetler sağlıyoruz.

 • Doğum yeri: Çin
 • Renk: Siyah/ gri
 • Dielektrik Gücü: 18-20 KV/mm
 • Sertlik: 13.9GPA
 • Kırılma sertliği: 7 MPa
 • yoğunluk: 3,2 G/cm3

Özellikle SI3N4 seramik topu şirketimizin kilit ürünüdür ve en iyi kaliteyi ve hizmeti sağlamaya odaklanıyoruz.

 

Ambalaj ve Nakliye:

Silikon Nitrür Seramik Paketleme ve Nakliye:

Silikon Nitrür Seramikleri karton kutular, plastik poşetler veya polietilen ambalajlar gibi kapalı kaplara paketlenmelidir.Ürünlerin nakliye sırasında hasar görmediğinden veya nemye maruz kalmadığından emin olun.Bir konteynerde nakliye edildiğinde, önerilen sıcaklık -20°C ile +60°C arasındadır. Paketleme, ürünün transit sırasında korunması için gerekli olan minimum ağırlığa sınırlandırılmalıdır.

Bir müşteriye gönderirken güvenilir bir sevkiyatçı kullanın ve sevkiyatın tüm değerini sigortalayın.Bir fatura göndermeden önce müşterinin sevkiyatı iyi durumda aldığından emin olun.